Probíhá realizace pro Bonavitu Kunice, dodávka rozvaděče, řídícího systému

Siemens S7-1200, TOUCH panel Siemens 5,7” KTP


Probíhá realizace pro firmu SIEMENS v Saint Gobain Adfors v Litomyšli.

Vypracování aplikačního SW pro AS PCS7 vycházející z předaného projektu vypracovaného na úrovni HW konfigurace a knihovny bloků APL zahrnující kompletní naprogramování řídících funkcí vyplívajících z poskytnutých algoritmů řízení.Projekční práce části SŘTP týkající se modernizace sil státních hmotných rezerv v Blovicích.Dokončujeme realizaci pro firmu IVITAS a.s. kde se jednalo o rozšíření stávajícího systému řízení Siemens kotle K3 ve stávajícím systému řízení. Dodávku zařízení měření a regulace, snímače teploty, tlaku a průtoku spalin. Dále se jednalo o dodávku rozvaděče, dílů IO modulů Siemens ET200M, serva NOTREP, pohony MODACT, aplikační SW pro řídící jednotku (PLC) a SW pro vizualizaci (WinCC).


Příprava na realizaci pro firmu SIEMENS v Nestlé Olomouc na lince Feedomatic.Jedná se o vypracování aplikačního SW pro PLC včetně naprogramování serv SINAMICS S120, vypracování SW pro HMI Comfort panel a vytvoření manuálu k obsluze.


Pro firmu Spirax Sarco spol. s.r.o. zajišťujeme výrobu rozvaděče dle nabídky.

Dále probíhá realizace částí SŘTP a elektroinstalace na akci PrageMachine - Velké Popovice, jedná se o dodávku a montáž rozvaděče SŘTP a elektro pro snímání stavů a řízení zařízení.


NA ČEM PRÁVĚ PRACUJEME…


ALL RIGHTS RESERVED CHEMTEC INDUSTRY 1995-2017ÚVOD HOME ZAJÍMAVOSTI O NÁS Významní partneři PRODUKTY SLUŽBY REFERENCE KONTAKT
#top